Přístroje

Péče o tělo

Qantero Plus - vacupress

Jedná se o přístroj, který svou unikátní technologií zaručuje vysokou efektivitu ošetření. Pomocí vakuových rázů, které jsou přístrojem přenášeny pomocí aplikátoru na tělo (případně na tvář), dochází v ošetřované partii k aktivaci buněk, které utváří kolagen. Ošetření tímto přístrojem pomáhá zrychlit metabolismus, pomáhá rozmělňovat a lépe odbourávat tukové buňky, čímž dochází k zeštíhlení a vytvarování problematických partií.

Při ošetření dochází k mechanickému oddělení tukových buněk z celulitických shluků, čímž se odstraní (případně výrazně zredukuje) celulitida. Z toho důvodu se doporučuje dodržovat pitný režim, aby došlo k veškerému vyloučení zbytkových látek.

Proč si vybrat přístroj Vacupress Niodé k ošetření těla?

Doporučujeme 10-15 ošetření tímto přístrojem, aby se dosáhlo požadovaného efektu. Výhodou je, že efekt je trvalý, pokud se dodržuje správná životospráva, a to včetně pitného režimu. Po intenzivní kúře se doporučuje udržovací procedura 1x za 3-4 týdny.

Kontraindikace (kdy není ošetření přístrojem doporučeno):

Maderoterapie

Přírodní neinvazivní metoda. K ošetření využíváme anatomicky navržené dřevěné nástroje a to s přiměřeným tlakem, který zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy. Procedura pomáhá zaměřit se na příčinu problému, nejen na samotný problém.

Kontraindikace:

Péče o obličej

BTL Exilis Protégé

Přístroj české společnosti BTL, který vám pomůže vypadat mladší a výrazně zpomalí proces stárnutí. Účinek je okamžitý a vy odcházíte po ošetření krásnější hned napoprvé.

Díky přístroji EXILIS Protégé se na tváři projeví zvýrazněné kontury a projasněná pleť, pevné a pružné tváře, zmizí malé vrásky a zjemní se ty hluboké, budete mít hladký zpevněný dekolt a stárnutí bude probíhat daleko pomaleji než kdy dříve. Do tváře se nám otiskuje mnoho informací z našeho života, proč tedy trochu nezpomalit čas?

S pomocí tohoto neinvazivního ošetření tomu můžeme jít trochu naproti. Pomůže nám zbavit se vrásek v oblasti očí, na čele, v podbradku a na krku a celkově získá naše pleť lepší strukturu. Díky přirozenému zvýšení tvorby vlastního kolagenu si pomůžeme k elastičtější pokožce. Kolagen nám pomáhá v tom, aby naše pokožka vypadala mladší.

Jak přístroj funguje?

Na základě vysílání radiového vlnění o vysoké frekvenci do pokožky se intenzivně zahřívá tělní tkáň v hloubce několika centimetrů. Ošetření je bezpečné, bezbolestné, ale především účinné. Efekt omlazení vidíte ihned po první aplikaci. Pro dosažení ideálních výsledků je vhodné podstoupit čtyři až šest ošetření s maximálním rozestupem 10 – 14 dnů.

I když se jedná o velmi moderní technologii, přesto se mohou objevit některé nežádoucí účinky. V průběhu procesu, případně až po ošetření, se může objevit zarudnutí kůže, které v některých případech doznívá i několik hodin. Díky práci s teplem se také může projevit intenzivní pocit horkosti až po mírnou bolest ošetřované oblasti – tyto příznaky odezní ihned po terapii. Během prvních 12 hodin se může stát, že bude vaše pokožka suchá. Tento pocit vymizí do 48 hodin.

Kontraindikace:

Aqua peel 6 v 1

Kosmetická procedura hydrodermabraze je přístrojové omlazení a péče o pleť, která pomáhá řešit většinu kosmetických problémů a je vhodná pro téměř všechny typy pleti. Název tohoto ošetření můžete nalézt i pod pojmem aquapeeling a je vhodné pro hloubkové čištění pleti a její intenzivní hydrataci. Ošetření pleť hloubkově vyčistí, rozpustí a vysaje nečistoty, dokonale zjemní pleť, odstraní mazové zátky a póry tak zůstanou čisté. Výhodou je, že zákrok nebolí, a tak můžete při ošetření relaxovat a užívat si chvíli jen pro sebe.

S tímto přístrojem můžeme využít mnoho nástrojů, kterými dosáhneme dalších výborných výsledků v ošetření pleti. Nyní vám je představíme. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci (odstranění odumřelých kožních buněk) kůže bez nežádoucího podráždění. Z hydrodermabrazního nástavce tryská úzký pramínek vody, který čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto přístroje je, že k ošetření používá pouze vodu a případně vybrané sérum podle požadavku pleti.

Ultrazvuková špachtle

Tento nástavec hloubkově čistí pleť, aktivuje její metabolismus a zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Ošetření je velmi příjemné, protože masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, zde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky. Pleť poté vypadá svěže a zdravě.

Ultrazvuková mezoterapie

Tato metoda funguje na principu hloubkového vpravování účinný látek, které aktivují tvorbu elastinových a kolagenových vláken, poté dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému. Už při prvním ošetření pleti můžete pozorovat její projasnění, větší hydrataci, pleť se více vypíná, vyhlazuje a zpevňuje. Oblast očního okolí je vyhlazená, váčky pod očima jsou zredukované a oči nejsou unavené ani oteklé.

Kyslíková mezoterapie

Procedura využívá kyslík, který má protizánětlivé a hojivé dezinfekční účinky. Spolu s dalšími vitamíny odstraňuje akné a předchází jeho další tvorbě. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky, čímž přispívá jejímu omlazení a osvěžení. Po ošetření jemné vrásky zcela zmizí a ty hlubší se vyhladí. Příznakem nedostatku kyslíku je bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí. Tato procedura vrátí pokožce zdravý vzhled, její svěžest a jasnost.

Studené kladívko

Studené kladívko se používá k eliminaci otoků, začervenání v důsledku podráždění pleti, ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Dále redukuje vrásky, podporuje hyperplazii (zmnožení buněk) kolagenu a zjemňuje žilky. Toto ošetření je vhodné také pro citlivou pleť.

Radiofrekvence

Metoda hloubkového radioliftingu ošetří kůži a její podloží, kterou omladí a vypne. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek, zmírnění projevu ochablé pleti, celkovým zeštíhlením obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence prohřívá pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, čímž se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

Kontraindikace:

Vacupress Qantero Plus

Přístroj Qantero Plus ošetří také bezbolestně vaši pleť. Díky speciální masáži vyhladí váš obličej, prokrví ho a pleť projasní. Výsledek se dostaví ihned po ošetření. K této proceduře se využívá malá baňka, která je určená právě na obličej. Výhoda použití tohoto přístroje je v tom, že rychle zpevňuje pokožku obličeje a dekoltu, odstraňuje drobné vrásky a redukuje hrubší vrásky. Speciálními tahy dojde také k podpoře odplavení toxických látek a odstranění vody z obličeje např. ve formě váčků pod očima. Při tomto ošetření se také zvyšuje přirozená tvorba elastinu a kolagenu.

Výrazné výsledky uvidíte již při 4. až 6. ošetření. Pokožka je viditelně mladistvější, prozářenější, drobné vrásky zmizí, střední vrásky nejsou tolik výrazné a smíšená pleť se sjednotí. Ošetření není vhodné pro pleť, která je zasažená bakteriální či virovou nákazou, jsou na ní rozšířené žilky či je pokožka jinak problémová.

Proč si vybrat přístroj Vacupress Niodé k ošetření pleti?

Péče přístrojem NIODE QANTERO je kontraindikováno v těchto případech:

Neváhejte nás kontaktovat